אם גם אתה בעל חברה במרכז וצריך לנהל מספר רב של עובדים מדי יום, אתה כנראה מודע לצורך הגובר במשרדים או לחלופין חללי עבודה נוחים מסוגים שונים שיאפשרו את הפעילות שלך בצורה טובה ועקבית. אפשרות אחת היא כמובן לשכור משרד, אך מדובר הרבה פעמים על משימה לא פשוטה שמצריכה למצוא את המקום המושלם, לשפץ אותו, לאבזר אותו ולהתאים אותו לשימוש משרדי וזוהי בדרך כלל גם הוצאה לא קטנה. מתוך כך בעלי חברות רבים מחפשים חלופות זולות, פשוטות ומהירות יותר, ובשנים האחרונות נראה כי תחום חללי העבודה המשותפים הולך ונעשה פופולרי יותר. אז אם גם אתם מחפשים את המקום המושלם לעסק שלכם, יש לנו פתרון מעולה של חברת dogether שמפעילה חללי עבודה משותפים שבהחלט כדאי להכיר. בואו נתחיל.

המיקום המושלם

אם אתם מחפשים חללי עבודה מושקעים להשכרה במרכז, שווה לדעת ששני הסניפים של dogether הם במיקומים פשוט מושלמים. הסניף הראשון נמצא בבניין עיר ימים בפולג נתניה, איזור עסקי ענף עם עסקים גדולים מזה שנים רבות. הסניף השני הוא בבניין עזריאלי, בלי ספק לב העשייה של המשק הישראלי. כלומר, אם אתם מחפשים את הקרבה לחברות הגדולות ולאנשי עסקים מוכרים ושואפים להגדיל את רשת הנטוורקינג שלכם, אלו הם חללי עבודה שבהחלט יתאימו לכם ויענו על הציפיות. מכאן, בואו נדבר על המהות של המקום וממה בדיוק תוכלו ליהנות שם.

הרעיון שמאחורי המשרדים

מדובר למעשה על מיזם חדשני שמאפשר לחברות קטנות כגדולות, עצמאים בתחומים שונים, יזמים מתחילים, סטארטפיסטים וכל מיני סוגי עסקים ליהנות מסביבת עבודה צעירה, פורה ודינאמית. הרעיון כאן הוא שאין צורך לקנות או לשכור מקום בעצמך, אלא לשלם דמי מנוי חודשיים בלבד על שימוש במשרדים בהתאם להיקף הפעילות שמתאים לכל אחד. על הדרך מרוויחים קרבה לעוד הרבה עסקים דומים, מרחיבים את קשת הרעיונות והקשרים העסקיים וכמובן נהנים תמיד ממשרד מאובזר, נקי ומתוחזק שיאפשר לעובדים להרגיש הכי בבית שיש.

בעל חברה במרכז: יש לנו את המקום המושלם לעסק שלך

מה בדיוק מקבלים?

הרשימה היא ארוכה בהחלט, הנה חלק מהדברים:

חלל עבודה מעוצב, מרשים ונוח בסגנון מודרני עכשווי.

אפשרות לתמחור גמיש על בסיס חודשי, שבועי, יומי ואפילו שעתי במידת הצורך.

תמיכה טכנית צמודה כולל אפשרות לשימוש בתוכנות ייעודיות וסיוע מצד צוות ניהול המשרד.

מטבח מאובזר ומצויד וקפה איטלקי איכותי לרווחת העובדים והמבקרים.

מגוון סדנאות, הרצאות, מפגשי גיבוש בין העובדים ותכנים עסקיים מעניינים שאפשר לקחת בהם חלק באופן קבוע.

קרבה לעסקים רבים, אפשרות להרחבת הקשרים העסקיים, הפריה הדדית וקרקע פורייה ליוזמות חדשות ושיתופי פעולה מעניינים.

נשמע מעניין? תוכלו לראות בדיוק איך זה ייראה בסיור הווירטואלי באתר.

אם השירות הזה עשוי להתאים לכם ולחברה שלכם או אפילו לכם כעצמאים, אתם בטח מתלבטים ושוקלים אם ללכת בעצמכם ולהתרשם מהמקום. ובכן, לפני שתעשו זאת תוכלו לחסוך הרבה זמן ולנסות את הסיורים הווירטואליים בשני הסניפים שניתן למצוא באתר. תוכלו לראות בדיוק את חללי העבודה, להתרשם מהגודל של המקום, לראות בעצמכם את המתקנים העומדים לרשות העובדים ואת רמת העיצוב הגבוהה ולהתחיל לדמיין איך תראה הפעילות העסקית שלכם משם.

כמובן שאם אתם לא בטוחים עד הסוף, אתם יכולים להשאיר פרטים באתר ויחזרו אליכם עם מידע נוסף וכמובן שתוכלו תמיד ליצור קשר בעצמכם קודם לכן. כך או כך נראה כי החללים המשותפים של dogether הם פתרון מצוין עבור בעלי חברות במרכז.