ניהול חשבונות היא משימה מורכבת שכוללת לא מעט נדבכים ופונקציות חשובות, כאשר אחד מהאלמנטים הכי חשובים נוגע ליכולת לשלוף נתונים מדויקים במהירות ובכול רגע רצוי. אי לכך רבים מהעסקים החלו לאמץ את השיטה. מתלבטים האם מדובר בבחירה נכונה גם עבור העסק שלכם? מוזמנים לשמוע מה יש לאבנר הייזלר לומר בנושא. ספויילר: הוא בהחלט בעד!

התאמה מלאה

יש לא מעט מערכות לניהול מקוון של חשבונות באינטרנט, משמע יש לא מעט פונקציות שנכללות במערכת אחת ושאינן נכללות במערכת אחרת. כך למשל יש מערכות שמאפשרות לייצר חשבוניות חתומות דיגיטלית, לנהל מלאי, לסלוק כרטיסי אשראי, לאפשר סליקה באתר האינטרנט, לשלב מערכת ניהול לקוחות וכדומה. השורה התחתונה היא שאם רק רוצים ניתן ליהנות מאינספור שירותים חשובים, אך ראשית חשוב להבין מדוע זה נכון גם עבור העסק שלכם, ופה הייזלר מחזיק בכמה תובנות חשובות, ומי שקרא על אבנר הייזלר ב ynet-כבר יודע שאכן מדובר באושיה מובילה בעולם העסקים, משמע בהחלט שווה ללמוד מניסיונו האישי.

ניהול חשבונות באינטרנט אבנר הייזלר מסביר מדוע זה עשוי להיות משתלם

בכוחות עצמכם וללא עלויות מיותרות

לא פעם עסקים נדרשים להוציא מגוון דוחות, ופה עסק שאינו משלם לרואה חשבון עבור שירות שנתי מקיף, עשוי למצוא במערכת מקוונת עזר רב, פשוט כי ניתן לשלוף דוח אוטומטי ללא טובות מאף אחד. פה נציין שאם יצא לכם לקרוא על אבנר הייזלר בדה מרקר, בוודאי שהבנתם עד כמה חשוב לו להגן על זכויות האנשים שנמצאים בשוליים, משמע אם מדובר בבית עסק קטן שאינו מחפש הוצאות מיותרות, הרי ששימוש במערכת ניהול חשבונות מסייעת רבות. כמו כן, אם מבקשים למנף זאת, הייזלר ממליץ לבחור במסלול מותאם אישית – משלמים רק על הצרכים הרצויים.

מעבר על התמונה המלאה

כפי שניתן להסיק על אבנר הייזלר מהראיון בדה מרקר, הוא אינו מאותם אנשי עסקים שממהרים לקפוץ על הזדמנויות עסקיות לפני שבוחנים אותן מכל זווית אפשרית. מדוע אנו מזכירים זאת? כיוון שלא מעט בעלי עסקים מהאסכולה של פעם לא רואים שום רע בלהוציא חשבונית ידנית, לרכוש מעטפה מבוילת, לכתוב על גב המעטפה את הכתובת ולשלשל את המעטפה לתיבת הדואר. הסיבה העיקרית לכך היא שעבור רבים עולם האון ליין נתפס כמאיים. אי לכך הייזלר מציין שאם רק מוכנים לנסות שיטות מתקדמות, זוכים לא רק לחסוך כסף רב, אלא גם להצטייר בעיני הלקוח כמקצועיים ולעקוב אחר סך הנתונים ביתר קלות. בהחלט שווה בחינה מחודשת!

שנסכם?

להתראות ניירת, להתראות הוצאות מיותרות, להתראות טעויות אנוש, להתראות אי סדר, להתראות תלות ברואה החשבון ולהתראות מהלכי איטיים. אם רק בוחרים נכון, ניתן להישג הרבה יותר לצד הרבה פחות מאמץ. מחפשים דחיפה ?מוזמנים לקרוא את הראיון של אבנר באתר וואלה ולהפנים שהרבה פעמים רק צריך לצאת מהגבולות המוכרים ולדעת לבחור נכון – קחו צעד נוסף קדימה!