סמארטפון סיני

הטלפון החכם היה הומצא על ידי חברת אפל בהנהגת סטיב ג'ובס. היה זה רגע מכונן בהיסטוריה של הפיתוחים הטכנולוגים. לא הרבה שנים עברו מאותו הרגע ועכשיו, החדשות החמות לא מגיעות מחברות מערביות אלא דווקא מאלו הסיניות. הטלפונים של אפל או סמסונג הם עדיין טובים כמובן אבל מגיעים עם מחיר בהתאם. אלו הסינים מצליחים ליצור מכשירים מעולים במחיר ללא תחרות. זו בתמצית המהפכה של הטלפונים הסינים המתרחשת כיום. אם בעבר היה מדובר במותגים המציעים מכשירים נחותים במחיר זול, כיום נראה שהסינים הקדישו מספיק משאבים לפיתוח והם מציגים מספר דגמים שפשוט לא יכולים להשאיר אותנו אדישים.

מכשירי טלפון סינים – התקדמות אדירה

הסמארטפונים הסינים המודרניים משתמשים בטכנולוגיות הכי חדישות, הן מבחינת חומרה והן מבחינת התוכנה. רבים מהם מבוססים על גרסאות מתקדמות של אנדרואיד ומציעים פעולה חלקה של האפליקציות השונות, ניגון סרטים או אפילו אנימציות. המסכים שלהם נותנים תמונה עשירה, בצבעים אמיתיים ורזולוציה גבוהה. מצאנו באתר רונלייט את הדגם המסקרן של חברת OPPO, הA-93. זהו מותג סיני שהחל את דרכו לפני כ15 שנה וכבר הפך ליצרן הסיני הגדול ביותר מבחינת מספר טלפונים מיוצרים. דגם הA93 מציע מפרט שלא היה מבייש דגמים יקרים בהרבה והכל במחיר העומד ברגעים אלו על כ1200 ש"ח.

מכשיר הA-93 הוא מייצג נאמן לדור החדש של טלפונים סינים שהם גם מעולים וגם במחיר שווה לכל נפש. הוא מציג למשל 4 מצלמות אחוריות המאפשרות צילום תקריב (זום) קיצוני וגם צילום בזווית רחבה מאד של עד 119 מעלות. יש לו שתי מצלמות סלפי איכותיות וגם מספיק זיכרון בשביל לאכסן את התמונות האיכותיות שהוא מייצר – 128 ג'יגה עם יכולת להרחיב ל256 ג'יגה. המסך שלו הוא מסוג AMOLED ברזולוציה של 1080X2400 פיקסלים. הוא כולל חיישן טביעות אצבע מתחת לאזור התצוגה עצמו ומאפשר פתיחה מנעילה על ידי מעבר אצבע רגיל על המסך, ממש כמו דגמים משוכללים ויקרים בהרבה.

ל-A93 בטרייה של 4000 מיליאמפר המספיקה לשימוש יומי במכשיר המשוכלל. הוא עושה שימוש במערכת מבוססת אנדרואיד 11 אשר מתפקדת באופן מופתי – מעברים בין אפליקציות הם חלקים וזריזים, ניגון הסרטונים מהיר ואפילו משחקים שונים זורמים ללא תקלות. הטלפון מגיע באורך של כ160 מ"מ ומשקל של 164 גרם. זהו טלפון במידות לשימוש יום יומי נוח והפעלה מושלמת ביד אחת.

דגם ה-OPPO A93 הוא רק דוגמה אחת מיני רבים. זו תוצאה של השקעות עצומות שהושקעו על ידי החברות הללו במחקר ופיתוח. חברת OPPO לבדה מעסיקה כיום, לפי ההערכות, מעל לארבעים אלף עובדים כאשר אחוז ניכר מהם במחקר ופיתוח. כיום, הדגמים הסינים מצטיינים בהקשר של תמורה מול המחיר שלהם. לא מן הנמנע שעוד שנים לא רבות הסינים בכלל וOPPO בפרט, יציעו לנו טלפונים חכמים אשר מסוגלים להתחרות במיטב התוצרת של המותגים המובילים גם ללא קשר למחיר כזה או אחר.

יבואן אמין

את מיטב הדגמים של היצרנים הסינים מביא אלינו לישראל רונלייט המתמחה בגאדג'טים, אלקטרוניקה וסמארטפונים. ברונלייט תוכלו לקבל ייעוץ לגבי הדגם שמתאים לצרכים שלכם. יש להם מערך שירות אחרי קניה, גב מקצועי ומוניטין חזק מאד בתחום בישראל. רונלייט הוא יבואן של עומד מותגים שונים ומוכרים גם מחוץ לעולם הטלפונים החכמים.