מדפסת Brother

אפילו היום, בעידן בו כל המידע זמין לנו באינטרנט, יש עדיין חשיבות למדפסת. ראשית, הקריאה מנייר היא יותר נוחה ויותר בריאה לאורך זמן. אם יש לכם טקסטים ארוכים, עדיף להדפיסם ולקרוא מהדף. שנית, מדפסת יכולה ליצור מצגות צבעוניות, תמונות ואפילו דפי עבודה או צביעה לילדים. זה חשוב בשביל לשמור על היכולת שלהם לכתוב, לצייר ולצבוע. לאור הצרכים הללו, נראה שכיום חשוב עוד יותר להקפיד על הדפסה איכותית ואמינה, אך יחד עם זאת גם חסכונית וזולה. את כל התכונות האלו ועוד תמצאו במותג המדפסות BROTHER. זוהי חברה עם היסטוריה עשירה של פיתוח מוצרים שונים כולל מדפסות מכל הסוגים, ביתיות, משרדיות ותעשייתיות. בואו נבין מה עושה את המדפסות הללו לכל כך כדאיות.

חברה עם מוניטין

חברת BROTHER נוסדה כבר ב-1954 והחלה לעסוק בייצור מכונות תפירה. לתחום המדפסות היא נכנסה כבר בשלב מוקדם, בשנות ה-60. זוהי תקופה בה הטכנולוגיה הייתה בחיתוליה וBROTHER- הייתה צריכה לפתח אותה בעצמה. ההיסטוריה של החדשנות, התוותה את הדרך ואת התרבות הארגונית של החברה לכיוון של הובלת השוק מבחינת חדשנות ופיתוח מוצרים עצמאי. הרבה חברות טוענות שיש להן ניסיון ויכולת פיתוח, למעט מהן יש את היכולות של BROTHER. זו עובדה המגובה גם בשליטה שלהם בנישות שונות בדפוס הדיגיטלי התעשייתי.

 

טונרים יעילים במחירים נמוכים בXL דיו

מדפסות הלייזר של BROTHER מציעות הדפסה חסכונית בזכות מערכת הנסמכת על טונרים גדולים במחירים תחרותיים. ניתן לעבוד בקלות גם עם טונרים תחליפיים המוצעים על ידי XL דיו. הם משתלבים במדפסת ללא כל בעיות התאמה, ובכך מוזילי עוד את עלויות ההדפסה. היכנסו לאתר ותוכלו ליהנות ממחירים זולים לטונרים מקוריים ותחליפיים לכל דגמי ברודר.

 

מדפסות משולבות

רוב המדפסות של BROTHER מוצעות בשילוב עם פונקציות נוספות של סריקה, הדפסה, צילום ואפילו פקס. כל התכונות הללו מופעלות מאפליקציה מרכזית ונוחה לתפעול מהמחשב או אפילו מהטלפון הנייד. ניתן לקבל התרעות שונות בראשן מחסור בטונר או נייר.

 

התקנה קלה

מדפסות BROTHER ביתיות הן שם דבר בפשטות ההפעלה כולל ההתקנה הראשונית. לא עוד התקנה של דרייברים, עדכונים ידניים או חיבור מסובך לרשת. כל הדגמים מגיעים מהקופסה בפורמט 'פלאג אנד פליי' ועם הוראות מאד פשוטות לפעולות בסיסיות: חיבור לחשמל, מיקום הנייר וכו'.

 

שירות ותמיכה

מכיוון שמדובר בחברה בינלאומית ודגמים פופולריים במיוחד, ניתן להשיג תמיכה לגבי כל נושא בקלות רבה. תוכלו לקבל תשובות בנושאי הפעלה, תקלות נפוצות ואפילו טיפים לשימוש מתקדם. את כל זאת תוכלו לקרוא כמעט בכל שפה אפשרית. היבואן בארץ דואג לשמור על המוניטין של החברה ללא רבב ומספק גם הוא תמיכה ושירות במידת הצורך.

 

מגוון מכשירים

הוותק של BROTHER בשוק ניכר בכמות הדגמים המוצע על ידי החברה. יש דגמים חסכוניים לשימוש ביתי מועט. אלו מיועדים לשמור על איכות ההדפסה אפילו כאשר לא מדפיסים במשך ימים רבים. מנגד, יש דגמים סמי – מקצועיים אשר מציעים יכולות הקרובות לאלו של בתי דפוס מבחינת מהירות ההדפסה, האיכות ואפילו העלות לכל דף מודפס.

 

לסיכום, בחירת מדפסת יכולה להיות מבלבלת מעט. קיימים בשוק מכשירים המציעים לכאורה נתונים טובים כאלו או אחרים. הנקודה הכי חשובה היא הראיה לטווח ארוך: האם המדפסת תשמור על הביצועים המוצהרים גם בעוד שלוש שנים? מהן עלויות ההדפסה הכוללות לאורך שנים? האם נקבל שירות ותשובות לבעיות באופן חלק? כאשר שואלים את השאלות הללו, מגיעים למסקנה שBROTHER נותן את ההיצע הכי טוב כיום בשוק המדפסות.