שיטת מימון ההמונים הצליחה לשנות את חוקי המשחק בעולם המימון, וזאת בעקבות היכולת לגייס כסף לפרויקט או לעמותה דרך פרויקט גיוס המתבצע על ידי פנייה ממוקדת המתבצעת לציבור הרחב. למעשה, מדובר בשיטה שהולכת ותופסת תאוצה, הן בשל היכולת להוביל להגשמה של יעדי גיוס בפרק זמן קצר יחסית אבל גם מתוך מטרה לחשוף את הפעילות לקהל הרחב, ובהתאם לכך ליצור מענה המגיע לידי ביטוי ביכולת להרחיב את היקף הפעילות. בעידן שבו הכול אפשרי, מימון המונים דרך האינטרנט מהווה דרך מצוינת ליצור אסטרטגיה מובחנת ומבוססת תוצאות. איך עושים את זה? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

מימון המונים דרך האינטרנט – כל מה שרציתם לדעת

בין אם אתם בעלי עמותה או רוצים לקדם פרויקט חברתי, האופציה של קידום המונים המתבצע דרך האינטרנט מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להגיע אל תורמים פוטנציאליים, כל זאת דרך הפלטפורמה האינטרנטית המאפשרת להגדיל את החשיפה באופן משמעותי, בניגוד לאמצעים מסורתיים כמו למשל עיתונים. על מנת לבצע מימון המונים נכון, צריך קודם כל להגדיר את המטרות של הקמפיין. קמפיין מימון המונים יכול להשיג עבורכם לא רק כסף, אלא להעלות מודעות למסר ואף לסייע לכם לבנות קהילה התומכת בפעילות השוטפת של העמותה. על כן, חשוב לתכנן את הקמפיין לא רק סביב מימון, אלא מתוך הבנה כי ישנם יעדים רבים שאותם אפשר להשיג, כמו למשל חשיפה לפעילויות חברתיות שאותן אתם רוצים לקדם במסגרת הקמפיין של העמותה שלכם.

הגדרה מראש של סכום היעד יכול להבדיל בין הצלחה לכישלון. צריך לקחת בחשבון כי לא מעט קמפיינים למימון המונים נכשלים בעקבות רף גבוה או נמוך מדי, ועל כן התייעצות עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום תאפשר לכם לבנות מערך אשר מאפשר לגייס סכום כסף גבוה או לחילופין לגייס סכומי כסף נמוכים שבסופו של דבר ישלימו את סך הסכום שאותם אתם רוצים לקבל, דרך הציבור הרחב.

 

 

מימון דרך פלטפורמה מתקדמת לגיוס כספים

במידה ואתם רוצים לקדם את תהליך המימון באופן אפקטיבי ומבוסס, אפשר ואף רצוי לפנות למומחים של אתר Jgive אשר מאפשרים לעמותות להקים פרויקטים של מימון המונים ולגייס כספים, כאשר לכל אורך הדרך ניתן לקבל סיוע אשר נועד לסייע לכם להגשים את המטרות ואף לשכלל את פרויקט הגיוס. כאתר שחרט על דגלו להגביר את תרבות הנתינה במדינת ישראל, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור מענה המגיע לידי ביטוי בהקמה של קמפיין גיוס המונים המתבצע באופן יעיל כמו גם מוצלח, כחלק מהבנה כי לא מעט תורמים פוטנציאליים בוחרים לבצע את התרומה דרך אתרים מתמחים כמו הפלטפורמה הזו. רגע לפני, מומלץ לקרוא את המדריך הבא אשר מציג מידע בנוגע למימון המונים וסיכונים, כל זאת מתוך מטרה להעשיר את הידע ולצאת לדרך עם כלים וידע שיסייעו לכם להגשים את החלום ולגייס את הכספים בעבור העמותה שלכם.

לסיכום

תהליך של גיוס כספים על ידי קמפיין של מימון המונים עשוי להיות מאתגר למדי, אולם באמצעות הליווי האסטרטגי הנכון כמו גם שימוש בכלים מתקדמים כמו הפלטפורמה של אתר Jgive תוכלו גם אתם להוביל להגשמה של חלום בדמות גיוס כספים מוצלח שיניב לכם את היכולת לנצל את הקדמה האינטרנטית לטובת גיוס מוצלח. אם גם אתם רוצים להצטרף לשורה של עמותות אשר הקימו את הקמפיין שלכם דרך האתר וקיבלו גם ליווי מקצועי, זה הזמן להיכנס לאתר ולהשאיר פרטים, כל זאת מתוך מטרה להתניע את הקמפיין ולהוביל בסופו של דבר לקידום של קמפיין מוצלח לא רק מבחינה כספית, אלא גם כחלק מיצירה של קהילה ושותפים לדרך.