בתעשיית הפלסטיק, רמת התחכום כיום גבוהה מאוד. בהתאם לכך, חשוב לעבוד עם מקצוענים בעלי ניסיון. היכן תמצאו כאלה? הכירו את י.ש.ר תעשיות פלסטיק.

במבט מהיר

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה אשר מתמחה בפיתוח, בייצור ובהתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. החברה פועלת במגוון ענפי תעשייה ושירותים בארץ ובעולם, כולל אסתטיקה, ציוד רפואי, בטחוני, השקיה וחקלאות, אלקטרוניקה והייטק ומוצרי צריכה. זו היא חברה ותיקה, אשר נוסדה ב-1978 והיא פונה רק לעסקים גדולים. ייחודה של ישר תעשיות פלסטיק, הוא ביכולת לספק פתרון שלם וכולל, עם אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה, שכולם במקום אחד. תודות לכך, הלקוח נהנה מחסכון בזמן וכסף, ממוצר שהוא איכותי יותר, מחסכון בפחת, חסכון בניהול לוגיסטיקה והובלה, יציבות, פיקוח והבטחת איכות.

הזרקת פלסטיק

פעילותה המרכזית של י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא בתחום הזרקת המוצרים הפלסטיים, מחומרים טכניים שונים ומגוונים. החברה מציעה במסגרת זו גם שירותי הזרקה של שני חומרים שונים על אותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. בליבת שירות זה, מחזיקה החברה כ-30 מכונות הזרקה, בטווח של 50 עד 1,400 טון.

 

 

תבניות ועיבוד שבבי

סוג שירות חשוב נוסף, הוא תכנון וייצור של תבניות מסוגים שונים. י.ש.ר תעשיות פלסטיק מתכננת ומייצרת תבניות וכלים להזרקות פלסטיק ומבצעת עבודות מיוחדות עבור לקוחותיה בתחום העיבוד השבבי. מחלקת התבניות של החברה מפעילה לשם כך מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות מדידה תלת ממדיות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM) וציוד מתקדם נוסף, ככל הדרוש לייצור ולתחזוקת התבניות. היא מציעה גם שירותי תחזוקה שוטפת של תבניות, תיקון תבניות ואחסונן. החברה מציעה גם שירותי עיבוד שבבי משלים, על פי הנדרש.

הרכבות אלקטרו מכאניות

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה גם שירותי הרכבות אלקטרוניות והרכבות מכאניות עבור תת מכלולים שונים, מכלולים שלמים ומוצרים. החברה משתמשת במספר מכונות הלחמה אולטראסונית לחיבור חומרים פלסטיים למכלולים אשר לא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה, בגדלים שונים. היא מתמחה בייצור הקרן וגם בייצור המקבעים שנדרשים להלחמה. לחברה מכשור כיול מתקדם לעוצמת ותדר הקרן להלחמה והיא למעשה מתמחה בתחום זה. י.ש.ר מציעה גם שירותי החדרת אינסרטים באמצעות מכונה ייעודית, שמאפשרת החדרת אינסרטים שלא בתוך התבנית, בתהליך חיצוני. מכונה זו, מאפשרת ניצבות מול מוצר, בכל נקודה בחלל. כל הייצור מתבצע בסביבת עבודה קפדנית ונקייה, לשם קבלת מוצר מושלם. רצפת אולם הייצור מוארקת ושולחנות העבודה מותאמים לעבודה שוטפת עם מוצרים אלקטרוניים. לחברה יש אישור ISO-13485 רפואי ומערך הרכבות רפואיות לתחום הרפואי ולקוסמטיקה רפואית.

צביעה ודפוס

החברה מספקת גם מגוון פתרונות טכנולוגיים ודקורטיביים בצבעים שונים, בהם צביעה דקורטיבית. זמינים צבעים ממגוון סוגים, כולל PU, מטאליים וגומי טאץ’. הכול לשיפור פני המוצר ולקבלת הגוון והטקסטורה החיצונית המדויקים שאתם צריכים. י.ש.ר מציעה גם "צביעה מוליכה" – שימוש בצבעים מוליכים בצידו הפנימי של המוצר, כתחליף לסיכוך מפני הפרעות מתדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטית בכלל (EMI – Electromagnetic Interference). צבעים אלה, גורמים למוצר להפוך למוליך טבעי של הפרעות מסוג זה ובכך מאפשרים למנוע נזק לרכיבים ולמעגלים אלקטרוניים שנמצאים בתוך המוצר. כשירות משלים לצביעה, החברה גם מבצעת הדפסות על מוצרים, דפוס משי, הדפסת טמפון ודפוס דיגיטלי במספר צבעים, של לוגו לקוח, של טקסטים שונים או כתוביות, לפי דרישות הלקוח. הצביעה מתבצעת בחדר ייעודי, מבוקר מבחינת לחות וניקיון.

לסיכום

כפי שציינו בהתחלה, כיום חשוב לעבוד עם מקצוענים בעלי ניסיון. לכן, לכל מי שזקוק לשירותים מסוג זה, כדאי בהחלט להכיר את י.ש.ר תעשיות פלסטיק.