נשירת שיער היא בעיה מוכרת ונפוצה המשפיעה על תחושת הדימוי והביטחון העצמי. טרנד חדש שכובש את העולם ועכשיו גם את ישראל הוא מסרק לייזר הנחשב לטיפול מהפכני לצורך טיפול בנשירה כמו גם טיפוח השיער. כיצד הוא עובד והאם הרכישה באמת משתלמת? על כך – בסקירה הבאה.

מסרק לייזר: הדור הבא של מוצרי טיפוח לשיער

ענף הטיפוח והביוטי מגלגל מיליארדי דולרים מדי שנה, כאשר בכל שנה יוצאים לשוק מוצרים חדשים המתיימרים לספק שורה של יתרונות. אחד המוצרים הבולטים בתחום הוא ללא ספק מסרק לייזר, המהווה את אחד הפיתוחים המתקדמים ביותר שידע ענף הביוטי. מדובר במסרק הממריץ את שורש השיער באמצעות קרן לייזר, כאשר ההשפעה של אותו מסרק מאפשרת לספק לשיער את האנרגיה הדרושה לצורך עיבוי השיער וצמיחתו, ובהתאם לכך גם לסייע לצורך מניעת נשירה הנחשב לאחת הבעיות הנפוצות ביותר של נשים וגברים אשר נאלצים להתמודד עם נשירה מוגברת בעקבות גורמים גנטיים, שימוש בתכשירים כימים כמו גם סירוק מסיבי המשפיע באופן ניכר על חוזק שורש השיער.  מסרק לייזר לטיפול בנשירת שיער מהווה מוצר משלים, כל זאת בכדי לתרום לעידוד צמיחת השיער ובהתאם לכך גם ליצור מראה שיער בריא ומלא. מחקר שנערך בשנת 2009 העלה כי שימוש נכון במסרק למשך כ 26 שבועות יכול להוסיף כ 17 שערות חדשות (בקירוב) על כל אינץ' בקרקפת, ולכן ניתן לומר כי מדובר בהחלט בדור הבא של מוצרי הטיפוח.

מסרק לייזר הכירו את הטרנד המתקדם בתחום טיפוח השיער-

האם המסרק מתאים לכולם?

מדובר במסרק אפקטיבי בעבור גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער במצב התחלתי, ולא במצב של התקרחות. למעשה, מדובר באפשרות להקדים תרופה למכה ולטפל בבעיית הנשירה עוד בשלביה הראשונים, מתוך מטרה ליצור מעטפת נכונה המבוססת על טכנולוגיה חדשנית. במידה ואתם סובלים מנשירת שיער, רצוי לנצל את ההזדמנות ולהשתמש במסרק בשילוב של תוספי תזונה ייעודים לנשירה כמו גם להימנע ככל האפשר מטיפולים כימים בשיער כמו צביעה או שימוש במכשירים פולטי חום, כך שניתן יהיה לעודד את צמחית השיער דרך חיזוק שורש השיער.

רכישה של מסרק לייזר – רק דרך חברה מקצועית ובעלת המלצות

לאור הביקוש האדיר, החל שוק שחור של ממש אשר במסגרתו נמכרים לקהל הרחב מסרקים שאינם אושרו ע"י גופי הבריאות הרשמיים, ועל כן בעת ביצוע רכישה חשוב לבדוק כי למכשיר יש אישור מטעם ה FDA. נוסף לכך, בדקו ביקורות מצד נסיינים בכדי לקבל החלטה לגבי הרכישה. בדקו כי אתם רוכשים את המסרק דרך חברה בעלת אישורים לשיווק המכשיר, כמו גם כזו שמעניקה לכם אחריות מלאה. לסיכום, מדובר במכשיר בעל פוטנציאל אדיר מבחינת ההשפעה שלו על השיער, כמו גם על הרגלי הטיפוח החדשים, כיאה לעידן מודרני וחדשני.