צמח המורינגה הינו צמח מרפא בעל יתרונות בריאותיים רבים, המשמש בתרבויות רבות כמזון-על אותו ניתן לצרוך באבקה, תוסף מזון או כמאכל טרי. מה היתרונות של צריכת מורינגה, ואילו שימושים נעשים בו? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

מה זה מורינגה?

עץ המורינגה נחשב כעץ מרפא עוד מימי יוון העתיקה. היום הוא משמש כמודל מחקר מדעי של צמחי מרפא, ורבים משתמשים בו כדי לסייע לתהליכים השונים בגוף. צמח המורינגה מכיל ערכים תזונתיים רבים, כמו גם חלבונים, ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. המורינגה נחשבת מזון-על, מולטי ויטמין וצמח מרפא, ולכן עץ המורינגה נקרא גם "עץ 300 המחלות" או "העץ הפלאי". אתר טבע בריא מכיל מידע מקיף על צמח המורינגה, כולל היתרונות והשימושים השונים שלו.

יתרונות צמח המורינגה

בשל ההרכב המיוחד של צמח המורינגה, המכיל חומרים חיוניים לגוף האדם, יש לו מגוון יתרונות:

כיצד אפשר לצרוך מורינגה?

כל חלקי צמח המורינגה אכילים, ולכל אחד מהם היתרונות שלו:

את חלקי הצמח השונים ניתן לספק לגוף במספר דרכים:

הערכים התזונתיים של המורינגה

עץ המורינגה הינו בעל ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד ונחשב כמזון-על המשמש לריפוי מקיף וכן לטיפול מניעתי. צמח המורינגה מכיל:

 

 

שימושים של צמח המורינגה

מורינגה משמשת למגוון תחומים ותעשיות, ביניהם:

לסיכום

צמח המורינגה הוא מזון על הידוע בסגולותיו המרפאות. הוא מכיל וויטמינים, נוגדי חמצון וערכים תזונתיים רבים ונוספים, שמסייעים לגוף בהגנה ומניעת מחלות, חיזוק מערכת החיסון, איזון רמות הסוכר והכולסטרול ועוד. מומלץ לצרוך את צמח המורינגה במינונים המתאימים ובהתאם להמלצת גורם רפואי מוסמך.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.