אתר "אוצר הספרים" מציע לכם ספרי קדושה ויהדות אונליין במחירים המשתלמים ביותר. כי מי אמר שספרי קדושה לא ניתן לרכוש אונליין? בחנות האינטרנטית "אוצר הספרים" תמצאו ספרים בקטגוריות שונות, למשל: ספרי הרב עובדיה יוסף, מוסר, שבת מועדים וזמנים, גמרא והדר, ספרי כיס ועוד. אז הנה כל מה שחשוב לדעת אודות אתר "אוצר הספרים"!

אוצר הספרים – ספרי קדושה במחירים הטובים בשוק

אוצר הספרים מתמחה במכירה של ספרי קודש במחירים לכל כיס, בארץ ובעולם. החנות הוקמה מתוך רצון אמיתי למכור ספרי קודש לכל אדם במחירים נגישים, כדי שכל אדם יוכל להעמיק ולהתחבר ליהדות ברמות הגבוהות ביותר. החנות פועלת במטרה נעלה, שהיא למעשה מכירה של סטים וסדרות של ספרי קודש לכל אדם. החברה בודקת את עצמה ואת מחיריה בתדירות גבוהה ביחס למתחרים, הכל כדי, כאמור לספק את המחירים הטובים ביותר בשוק. החנות מצליחה להשיג מחירים טובים מכיוון שהיא רוכשת את הספרים בכמויות גדולות ולכן מצליחה להוריד מחירים.

החנות הביאה בשורה אדירה לעולם ספרי הקודש – מעתה אנשים לא יצרכו לכתת רגליהם לחנויות ספרי הקדושה, ולשלם עליהם המון כסף. החנות תאפשר לכם להזמין ספרים המחירים 'שוברי שוק', עם שליח עד מפתן הבית שלכם, כאשר ברוב הגדול של המקרים תוכלו לקבל את הספרים עד 72 שעות ממועד ההזמנה. זו הזדמנות מצוינת להגדיל את ספריית הקודש במרכז הסלון שלכם ולהעשיר אותה במגוון ספרים ברוח המסורת היהודית.

באתר של החנות, ובדף הפייסבוק מפורסמים סטוקים של ספרי קודש במחיר מיוחד, לכן כדאי להיות תמיד עם האצבע על הדופק כדי להזמין את הספרים במחירים מעולים!

מהם הספרים הנמכרים ביותר בחנות "אוצר הספרים"?

הספרים הנמכרים ביותר מגיעים ממספר קטגוריות, לדוגמא: ארבעה טורים: טור המאור, ארבעה טורים שירת דבורה, ש"וע הבהיר, שו"ע צורת הדף. בקטגוריית התלמוד הבבלי אלו הספרים הנמכרים ביותר: ש"ס עוז והדר, ש"ס וילנא החדש, ש"ס וגשל, משניות קהתי ועוד.

האם תוכלו להחזיר ספרים?

אם ההזמנה עדיין לא נשלחה ניתן לבטלה ללא חיוב, אם היא חויבה אך לא נשלחה תאצלו לשלם עמלת ביטול בסך 5 אחוזים מגובה הקניה. אם ההזמנה כבר הגיע אליכם, תוכלו להחזיר את הספרים כל עוד הם במצב תקין עד 14 יום, בניכוי דמי משלוח ודמי טיפול. כמו כן, אם מדובר בספר פגום שנשלח, תקבלו ספר חדש על חשבון האתר כמובן.

מהי מדניות המשולחים בחנות?

ב"אוצר הספרים" משתדלים לשלוח אליכם את הספרים במהירות המירבית! רוב הספרים יגיעו למפתן דלתכם באמצעות שליח עד כ-2 ימי עסקים לא כולל יום ההזמנה עצמו, וזאת למרות שהאתר מתחייב לשלוח את הספרים עד חמישה ימי עסקים. עלות המשלוח עומדת על 25 שקלים – אך יש ספרים שהמשלוח שלהם הוא חינם, כמו למשל: ספרי הוצאה 'שירת דבורה', ספרי ההוצאה 'עוז והדר' ועוד.

האם יש אפשרות להזמין ספרים שלא נמצאים באתר?

כן. לא כל ספרי החנות נמצאים באתר – מרוב שיש הרבה, קשה לעלות אותם. לכן, אם אתם רוצים לברר על ספר מסויים שלא נמצא באתר, תוכלו תמיד להתקשר לחנות או לפנות בעמוד הפייסבוק. ככל הנראה החנות תמצא לכם את הספר שאתם מחפשים!

מהם אמצעי התשלום של החנות?

תוכלו לשלם במגוון אמצעי תשלום, למשל: כרטיס אשראי, פיי-פאל, העברה בנקאית, באמצעות הדואר ועוד.

לסיכום

אתר "אוצר הספרים" מספק עבורכם ספרי קודש במחירים לכל כיס, כי אין סיבה שלא תרכשו ותלמדו מהספרים הקדושים הללו מפאת תקציב – באתר מאמינים כי לכל אדם מגיע ללמוד מספרי הקודש, כך שאם אתם מחפשים ספרי קדושה במחירים נוחים היכנסו לאתר והתחילו להזמין.