גאדג'טים טכנולוגיים

בימינו, הטכנולוגיה היא כבר חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. היא מסייעת לנו להתקשר במהירות וביעילות עם הקרובים לנו, להתייעל בעבודה שלנו ולבצע אותה במהירות ובמקצועיות רבה יותר, לצרוך מידע ולבלות בשעות הפנאי ואפילו לבשל אוכל טעים ובריא יותר במהירות גדולה הרבה יותר. בדיוק בגלל זה רובינו מאמינים כי אנו מכירים את כל הגאדג'טים הייחודיים שמציע העולם הטכנולוגי, אבל האמת שיש לא מעט שאנחנו כלל לא חשופים אליהם ואולי אפילו לא שמענו עליהם מעולם. חלקם אגב, יכולים להפוך את החיים שלנו להרבה יותר קלים ונעימים. הנה שבעה כאלה שבהחלט שווה להכיר.

שואב אבק מיני

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מול שולחן מלא באפר של סיגריות לאחר שהמאפרה התהפכה או שפירורים של אוכל מצאו את דרכם אל בין כפתורי המקלדת ולא הצלחתם להוציא אותם? ובכן, שווה להכיר את שואב האבק הקומפקטי שלא עולה גודל של מברשת שיניים, מתחבר ל-USB ומאפשר לשאוב ממקומות קטנים כמו המקלדת או שולחנות. אגב, ניתן להזמין באמצעות אלי אקספרס בעברית את המוצר הנהדר הזה וגם שאר המוצרים עליהם נספר.

מנורת לד ניידת

לפעמים אנחנו רוצים לקרוא בשעת לילה ואין ברשותנו מקור אור מספק דיו, או שזה הקיים פשוט מפריע לבן או בת הזוג לישון. מנורת לד ניידת מאפשרת תאורה מקומית חזקה במיוחד לזמן ארוך לאחר טעינה קצרה מאד יחסית, כך שאפשר לקרוא בכיף בשעות הלילה בלי להפריע לחצי השני שלנו ובלי לפגוע בראייה, שכן קריאה בתנאי תאורה לא אופטימליים היא פעולה יומיומית שיכולה לפגוע בראייה לטווח ארוך.

מאוורר USB לנייד

כאשר הטלפון הנייד שלנו מתחמם הוא לא מתפקד כראוי וגם עשוי להיהרס עם הזמן. מאוור USB המתחבר אל הטלפון מאפשר להשאיר אותו בטמפרטורות טובות על כל זמן.

פאוץ' מטען לכושר גופני

ספורטאים תמיד מחפשים את הדרך האידיאלית ביותר לעשות כושר יחד עם הטלפון הנייד עם אביזר נוח ושימושי. פאוץ' שהוא גם מטען נייד יאפשר לכם לאחסן את המכשיר בנוחות בזמן האימון וגם להטעין אותו, כך שתוכלו לעשות אימונים ארוכים במיוחד.

מצלמות סמויות

לפעמים, אנו רוצים לדעת מה מתרחש במקומות מסוים שאין לנו גישה אליהם, כמו למשל בגני ילדים. תוכלו למצוא מצלמות סמויות המסתתרות במגוון פריטים כמו עטים, שעונים או בובות.

משקפי VR

נהוג לחשוב כי משקפי מציאות מדומה הם פריט טכנולוגי יקר מאד, אך תשמחו לדעת כי ישנם לא מעט משקפיים איכותיים במיוחד של מותגים לא מוכרים במחירים ממש נוחים שמתחברים לכל מכשירי אנדרואיד.

מד אלכוהול ביתי

ביליתם בפאב או במסעדה ואתם לא בטוחים אם אתם יכולים לנהוג? רכשו מד אלכוהול ביתי ותוכלו תמיד לבדוק את עצמכם ולהפקיד את המפתחות בידיים של חבר או נהג תורן אם לא כשירים לנהיגה.

אלו הן כמה דוגמאות ספורות ומומלץ בהחלט לצלול לעומק ולהכיר עוד גאדג'טים נפלאים שיכולים להקל על החיים.