אם בעבר האזנה למוזיקה התבצעה לרוב דרך מכשיר פיזי בדמות רדיו, כיום ניתן להאזין למוזיקה מכל מקום ובאופן קל ופשוט דרך אתרי מוזיקה. מהם האתרים המובילים להאזנה? להלן סקירה מיוחדת.

תרופה לנפש: כך תוכלו להאזין למוזיקה מכל מקום (ובחינם!)

זה לא סוד שמוזיקה גורמת לאנשים להרגיש טוב יותר, ולעיתים אפילו בכוחה לשפר את מצב הרוח ולרומם את הנפש. מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות מצאו כי מוזיקה משפיעה באופן ישיר על המוח, והיא בעלת אפקט מדהים הן על מבוגרים ואפילו על תינוקות שעדיין נמצאים ברחם. בזכות הקדמה הטכנולוגית ניתן כיום להאזין לתחנות רדיו ולסגנונות מוזיקה רבים באופן קל ופשוט, דרך שימוש באתרים מתמחים שהוקמו במיוחד וסוחפים אחריהם אלפי מאזינים מכל רחבי העולם. אם גם אתם מחפשים מזור לנפש ורוצים לרומם אותה, זה הזמן להכיר את אתרי המוזיקה המובילים שמאפשרים לכם להאזין לכל סגנון מוזיקלי בחינם. מוכנים לסקירה המיוחדת? הכינו את האוזניות, ובואו נתחיל:

radio-head

radio-head הוא אתר ישראלי המאפשר לכם להאזין לכל תחנות הרדיו, כולל רדיו רשת א באתר radio head. מדובר באחד האתרים המובילים בישראל והוא זוכה לאלפי כניסות מדי יום, הן בשל התחנות הרבות שלהן ניתן להאזין והן בשל האפשרות להאזין ללא צורך בחיבור פיזי לרדיו. תוכלו להתחבר לאתר מכל מקום, להאזין לתחנה המועדפת עליכם ובכך לשדרג את היום שלכם באופן משמעותי.

YOUZEEK

אתר המאפשר לכם להאזין למוזיקה מהארץ ומהעולם בחינם, כולל אפשרות ליצור רשימות השמעה ואפילו לשתף אותן עם חברים ובני משפחה. באתר מעל ל 700,000 אמנים. לאתר יש גם אפליקציה אותה ניתן להוריד לכל מכשיר סלולארי, ולהוריד את השירים למכשיר ללא הגבלה.

הדליקו את הרמקולים: אתרי המוזיקה להאזנה חינם

גוגל מיוזיק

השרת של גוגל מיוזיק מאפשר לכל משתמש להוריד שירים ישירות למחשב. מדובר בשירות חדש יחסית של ענקית החיפוש וכרגע האפשרות פתוחה רק בעבור אזרחי ארה"ב, אולם ניתן לעקוף את החסימה דרך מדריכים אינטרנטיים שדרכם ניתן להבין כיצד להוריד את השירים גם כאן בישראל. גוגל מיוזיק ייחודית בשל היותה פלטפורמה המעניקה לאמנים חדשים חשיפה, ולכן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להאזין ללא הגבלה ובכך להרחיב את המנעד המוזיקלי שלכם.

פנדורה

אתר אמריקאי המאפשר לכם לבנות בחינם רשימת שירים כמו גם פלייליסט של מיטב האמנים. נוסף לכך, דרך האתר ניתן להאזין לשירים ספציפיים דרך בקשה מראש כמו גם להתרשם מדירוגים של גולשים אחרים לגבי תחנות רדיו מומלצות. האתר נחשב לאחד האתרים המובילים בתחום, ומעבר לאופציה החינמית יש גם אופציה לתשלום חודשי קבוע המאפשר אפשרויות נרחבות יותר מבחינת חיפוש ובניית תפריט מוזיקלי אישי המותאם לטעמכם.

פוקסי טיונז

מיזם שהתחיל בקטן והפך לאימפריה של ממש, ונמכר לאחרונה בסכום של 30 מיליון דולר. לאחר הכניסה לאתר תידרשו להוריד תוסף המתחבר לדפדפן ובאמצעותו ניתן להאזין לאסופות של תחנות רדיו מובילות מהארץ ומהעולם.

הייפ מאשיין

מדובר באתר שמתעדכן מדי יום במיטב המוזיקה של אמנים חדשים כמו גם ותיקים. באתר תוכלו למצוא אוצרות מוזיקליים חדשים שלהם אתם לא נחשפים דרך תחנות הרדיו המסורתיות, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינות להרחיב את המנעד המוזיקלי שלכם בחינם לחלוטין.

לסיכום, דרך הסקירה אותה הצגנו לכם תוכלו גם להרחיב את הידע המוזיקלי שלכם וגם ליצור פלייליסט אישי לכל מצב: אווירה נינוחה בבית, ספורט או בזמן עבודה. נצלו את הקדמה הטכנולוגית ואת האפשרות האינטרנטית לצורך שימוש מושכל, ובהתאם לכך יצירה של מערך מוזיקלי מושלם ומדויק לטעמכם האישי.