היכן ניתן לשכור חללי עבודה משותפים? היכן כדאי לשכור משרדים? שטחי מסחר? את אחת התשובות הטובות ביותר לכך, עם היסטוריה מרשימה והצלחה מוכחת, מציג פארק עתידים בתל אביב. מה הוא מציע לכם למטרות אלה? ומה עוד זמין בו, שעשוי לעניין אתכם?

 

כל הדרוש לעסקים

בשנת 1975 נחנך מתחם הייטק פורץ דרך במרכז – פארק עתידים תל אביב. במקור אגב, המקום היה ידוע בשם קריית עתידים. זהו מתחם ענק שמיועד לעסקים והוא בולט מאוד כיום ומאז פתיחתו, מבין המתחמים השונים מסוגו במרכז הארץ. אם אתם חברה מתחום ההייטק, יעניין אתכם לדעת כי פארק עתידים בתל אביב הוא המקום שבו בחרו נס טכנולוגיות, חברת קומדע, הנהלת טסלה בישראל ועוד חברות הייטק רבות. כמובן, לא רק הייטק ניתן למצוא שם – המתחם אטרקטיבי גם לחברות מסוגים רבים נוספים. כגון שירותי בריאות כללית, כלל ביטוח ופיננסים ואף בית החולים רפאל. כך שעסקים מכל הגדלים והסוגים, "מצביעים" בפועל בעד פארק עתידים. הצלחה זו, הייתה ואף התרחבה לפארק מאז הקמתו. מדוע?

 

חללי עבודה משותפים

Atidim connect הוא מתחם חללי עבודה משותפים שעומד לרשותכם. במתחם ישנו מטבח משותף וגם פינות ישיבה שונות. כמו כן, זמינים בו חדרי ישיבות עם אבזור מלא של כל הדרוש. חללי העבודה המשותפים מעוצבים ונעימים, ומספקים עוד צורת עבודה ומשלימים את ההיצע הרחב מאוד של אפשרויות השכרת חללים, שמציע הפארק לעסקים.

 

משרדים להשכרה

משרדים להשכרה זמינים בפארק, במגוון גדלים לפי הדרוש לכם ועם אפשרויות רבות להתאמה אישית לדרישותיכם המיוחדות. זאת, במסגרת עשרה בניינים נפרדים ברחבי הפארק. כל בניין, הוא כמובן בעל המאפיינים המיוחדים שלו. כך שללא ספק, זהו מבחר שמתוכו תוכלו בוודאי לבחור את המתאים לכם ביותר. מבחינת גודל, מחיר, מיקום ועוד – הכול זמין במקום אחד, נוח להגעה ומוחזק במצב מצוין. רק תבחרו.

 

שטחי מסחר

כמו כן, תוכלו לבחור מתוך מבחר רחב של שטחי מסחר, בהם ניתן להקים חנויות ומסעדות. גם כאן, הגדלים השונים והמבחר הגדול, יאפשרו לכם לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם. במידת הצורך, תוכלו גם לשלב כמה שטחי מסחר שונים.

 

מה עוד?

מעבר לחללי עבודה משותפים, משרדים להשכרה ושטחי מסחר, פארק עתידים מציע גם

 

לסיכום

בין אם אתם עסק קטן, בינוני, ענק או סטארט אפ עם רעיון חדשני ופורץ דרך, כדאי לכם להכיר את פארק עתידים. הוא עשוי להיות המיקום המושלם עבורכם, בשילוב כל המבנים והשירותים שדרושים לכם, בכדי לקדם את העסק להצלחה.