תשתיות מחשוב מהוות הכרח בכל עסק מודרני. בדרך כלל, אי אפשר להתחרות בשוק שבו פועלים ובוודאי שלא לשגשג, ללא תשתיות איכותיות מסוג זה. אז כיצד מטפלים בהן היטב? מה דרוש, בכדי להבטיח שהן מתפקדות בצורה הטובה ביותר? שני פתרונות שמהווים מפתח חיוני לכך, הם שירותי IT ושירותי הלפ דסק. מה זה אומר בפועל? ומי מציע עבורכם שירותים כאלה ברמה גבוהה באמת?

 

לתפקד היטב ורצוף

המחשוב מאפשר "לעשות עסקים” והוא מה שמכונה business enabler. ישנן מטרות עסקיות שונות, כגון ניהול מתקדם של המידע על הלקוחות והמחשוב מספק עבורן פתרונות טובים (דוגמת מערכת ניהול קשרי לקוחות – CRM). לשם כך, דרושה השקעה לא קטנה בחומרה ותוכנה, אשר יוצרת מורכבות רבה. זה לא נורא, במידה והמערכות המורכבות האלה מתפקדות היטב. הן אכן יכולות וצריכות לתפקד בדיוק כך, רוב הזמן, אך זה לא תמיד המצב. תקלות וסיבוכים טכניים שונים, גורמים לעתים קרובות לשיבוש הפעילות השוטפת של עסקים. אלה לעתים עניינים טכניים קטנים ושוליים, אך הם מספיקים בכדי לסבך את המצב. מה הפתרון? באמצעות שירותי it איכותיים, ניתן לתת לכך מענה מראש ולקבל “שקט תעשייתי”, עם יכולת להתמקד בליבה העסקית שלכם. כלומר, לצמצם מטרדים אלה מראש וגם להיות ערוכים לטפל בהם טוב יותר, אם וכאשר הם מתרחשים. אלה שירותים שכל עסק ממוצע יוכל להנות מהם. באופן מיוחד, הם מתאימים לעסקים קטנים שאין להם מחלקת מחשוב, אך לא רק. בפועל, ניתן לחלק את הדברים לשניים:

 

"שרותי סיסטם"

במסגרת "שרותי הסיסטם" אשר ישמרו על תשתית המחשוב שלכם במצב טוב, יוניבו מציעה בין השאר את הסיוע הבא:

 

שירותי תמיכה

שירותי עזר של מומחים, אשר יודעים לתת פתרונות שמספקים מענה יסודי. כך שלא תסבלו מתקלות חוזרות ונשנות. מומחים אלה של יוניבו, כוללים בין השאר מנהלי רשתות, מומחי תקשורת, מומחי אבטחה ומומחי בסיסי נתונים (DBA). כל המומחים הם בוגרים מצטיינים של מכללות מובילות. הם יוכלו לסייע לכם, במסגרת מוקד שירות או בהגעה אליכם לעסק, בתדירות מבוקשת שהוסכמה מראש. הטיפול הוא בכל הכרוך במחשוב העסקי, אם זה שרתים, גיבוי, אחסון, התאוששות מאסון וכמובן היבטי אבטחה שונים.

 

למה דווקא יוניבו?

חברת יוניבו (Unibo) היא חברה וותיקה בתחום שירותי המחשוב, אשר הוקמה על ידי שני מקצוענים עתירי ניסיון – הנרי חזות ודורון לוין. שניהם בעלי ניסיון רב, תודות לפעילותם בארגונים מובילים כגון משרד הביטחון, אלתא, האוניברסיטה העברית, התעשייה האווירית, רפאל, ארכיון המדינה וארגונים נוספים. יוניבו מציעה חבילה שלמה של פתרונות מחשוב, בענן, כמחשוב מקומי בעסק שלכם, שירותי עזר מסוגים שונים, ייעוץ מקצועי ועוד. מעבר לשירותי IT והלפ דסק, תוכלו לקבל ממנה סביבת עבודה בענן, מרכזייה טלפונית בענן, מערכת Mobile Device Management מתקדמת, פתרון תמסורת וקו אינטרנט מנוהל, אנטי וירוס סנטינל וואן (Sentinel-1), שירותי התאוששות מאסון ופתרונות נוספים. כל הדרוש, במקום אחד!

 

לסיכום

שלבו תשתיות מחשוב איכותיות, עם שירותי IT והלפ דסק של יוניבו והבטיחו שאתם מפיקים את המיטב מהמחשוב.