בימינו כאשר הטכנולוגיה נמצאת בכל פינה, אפשר ליהנות ממגוון תוכניות טלוויזיה, סרטים וסדרות בכל גאדג'ט. ההתקדמות המדהימה בתחום הדיגיטל וצריכת המידע שיפרה את האיכות של התוכן וגם את קלות הגישה אליו. ספקי התוכן הרבים מציעים מבחר עשיר לצד תמחור תחרותי, בייחוד באפשרויות ה-VOD המגוונות שלהם, מה שהופך אותם לבחירה אטרקטיבית עבור הצרכנים. המהפכה בתחום הנגישות היא גורם מכריע שיש להביא בחשבון בעת בחירת ספק תוכן, לצד בחירת המגוון הרחב והמעניין ביותר המתאים לקהל בבית. אבל מהי הפלטפורמה המשתלמת ביותר? בואו נגלה!

מהם היתרונות של שירות VOD?

לשימוש בשירות VOD יש כמה יתרונות בולטים:

פרטנר TV

פרטנר TV מציגה מגוון רחב של תוכניות הן באנגלית והן בעברית. ההיצע שלה משתרע על מגוון רחב הכולל שידורים חיים של משחקי ספורט ממגוון סוגים, סרטים שוברי קופות, סרטים תיעודיים מרתקים, סדרות טלוויזיה, תוכניות מותאמות לילדים, תוכן מוזיקלי ושידורי חדשות. למנויים יש את הגמישות להתאים את לוח הצפייה שלהם להעדפותיהם. בפרטנר מבטיחים בידור שלא ישעמם לרגע, ודואגים לעדכן באופן שבועי את התכנים המוצגים ב-VOD.

הוט VOD

הוט עומדת כאחת החברות המבוססות והחלוצות בישראל בתחום התקשורת והכבלים. היא מציעה מגוון שירותים כמו אינטרנט, תוכניות טלוויזיה וכמובן תכני VOD. היא עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובמכשירים חדישים. עם מאות אלפי מנויים בפריסה ארצית, החברה מספקת תשתית איתנה ותכנים מגוונים. היא משמשת כפלטפורמת VOD לתכניה הפנימיים עם סרטים ותוכניות טלוויזיה רבות. חשוב לדעת כי צריכה של תכנים שונים ב-VOD, דוגמת סרטים חדשים או תוכניות מסוימות, עשויה לכלול עלויות צד נוספות.

 

 

סלקום TV

סלקום TV בולטת כספקית שירותי VOD משתלמת בישראל, המציגה אוסף מרשים של קרוב ל-400 ערוצים הזמינים בעד עשר שפות שונות, לצד מבחר עולמי של תוכניות טלוויזיה. השכרת סרטים היא נוחות נוספת עבור הצופים. מנויים נהנים מהיתרון הנוסף של גישה ללא פרסומות לכל סדרות המקור האהובות עליהם מפלטפורמות כמו Netflix ו-Amazon Prime. סלקום TV מציגה גם התקדמות טכנולוגית המאפשרת לצופים להקליט תכנים רצויים ללא סיוע חיצוני, להשהות שידורים חיים וליהנות מהתוכן האהוב עליהם תוך כדי תנועה. בנוסף נראה כי המחירים של סלקום TV הם הנמוכים ביותר בהשוואה לשאר החברות.

לסיכום

בעת חיפוש אחר VOD מהשורה הראשונה, יש להביא בחשבון כמה גורמים. מגוון התוכן הוא מכריע, שכן יש לו את הכוח לשפר את חוויית הצפייה בטלוויזיה. יישומים שונים מתמקדים בסוגים ספציפיים של תוכן וסגנונות. בנוסף, חלק משירותי VOD מספקים הטבות נוספות, כגון תוכן מקורי והזדמנות לצפות בסדרות הבלעדיות לשירותי סטרימינג אחרים. גורם חשוב נוסף הוא המחיר והעלויות הנלוות של תכני ה-VOD שכן נראה כי חלק מהפלטפורמות דורשות תשלום נוסף על חלק מהתכנים. אם כן, נראה כי הפלטפורמה המשתלמת ביותר היא סלקום TV שכן זו מעניקה את מספר האפשרויות הגדול ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.