עולם הטכנולוגיה הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. למעשה, אם עד לפני מספר שנים היכולת ללמוד בנושא טכנולוגיה ולהעמיק את הידע בתחום היה מוגבל רק למי שאני למד באוניברסיטה או בקורס מקצועי, כיום כל אחד יכול לקבל מידע ואף לנצל אותו לטובת הצרכים המקצועיים והפרטיים וזאת באמצעות הרשמה לשירות הסטרימינג סקרינז. מה מחכה לכם במסגרת של רכישת מנוי לשירות? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

מגוון רחב של הרצאות וקורסים בנושא טכנולוגיה – בלחיצת כפתור

הפלטפורמה של אתר סקרינז היא פלטפורמה חדשנית וראשונה מסוגה בעולם אשר מאפשרת למנויים לקבל חשיפה למגוון רחב של תכנים בנושאים שונים ומגוונים, כמו עולם הטכנולוגיה. הייחודיות של שירות הסטרימינג הזה נובע בין היתר בשל שפע של תכנים ממוקדים אשר נבחרו בקפידה על ידי עורכי האתר, כאשר מי שמעביר את ההרצאות הם מובילי דעת קהל כמו גם מרצים אשר נחשבים לטובים ביותר בתחומם. הרצאות בנושא טכנולוגיה באתר Screenz הם בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל קבלת ערך מוסף בעולם מרתק ודינאמי כמו עולם הטכנולוגיה.

חווית צפייה חדשנית – מכל מקום

היתרון של רכישת מנוי נובע בין היתר בשל היכולת לקבל במסגרת המנוי גישה חופשית לכל התכנים, כך שאתם יכולים לצפות בזמנכם הפנוי מכל מקום ובכל זמן. עם למעלה מ-140,000 מנויים וכן מאות טאלנטים מוכשרים, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה להשקיע בעצמכם ובידע שלכם, כל זאת במסגרת של רכישת מנוי לשירות סטרימיגנ שמצליח לחולל מהפכה בעולם צריכת התוכן. בשל כך, רצוי כבר עכשיו לרכוש מנוי, כל זאת מתוך מטרה להיחשף למגוון תכנים בנושא של פתרונות טכנולוגיים, לצד פסיכולוגיה, מערכות יחסים, ניהול עסקי ועוד שלל נושאים אשר הופכים את חווית הבינג' באתר לבעלת ערך מוסף גם בעבורכם, אבל גם בעבור בני המשפחה או החברים אשר יכולים לצפות ביחד איתכם במסגרת רכישה של מנוי.

 

 

חדשנות פורצת דרך – באתר סקרינז

קבלת מידע מהימן בנושא של טכנולוגיה עשוי להיות מורכב למדי, וזאת בשל מגוון רחב של פלטפורמות אשר מציגות מידע בנושא הזה. אולם,  פלטפורמה כמו סקרינז היא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל לקבל מידע מהימן בנושא של חדשנות פורצת דרך המגיעה לידי ביטוי במסגרת של עולם הטכנולוגיה, כאשר בין ההרצאות הבולטות ניתן למנות בין היתר את ההרצאה של ד"ר מיכה גודמן אודות מהפכת הקשב שנוצרת במציאות דיגיטלית, שלושה מפגשים עם ד"ר אשר עידן אשר מסביר על ביטקוין וכלכלת הרשתות החברתיות, ניהול קהילות עם נאור נרקיס ועוד. מדובר בהרצאות שזוכות לאלפי צפיות בפלטפורמה הזו, כאשר מעבר להרצאות ולסדנאות, תוכלו במסגרת המנוי גם לקחת חלק בהרצאות המשודרות בשידור חי, כל זאת מתוך מטרה להעמיק את הידע שלכם באמצעות שאלות שאותן ניתן לשלוח בזמן הצפייה. על כן, רכישה של מנוי מהווה דרך נהדרת להשקיע בעצמכם ולקבל בינג' איכותי וסוחף, בנושא טכנולוגיה אבל גם בנושאים נוספים המעניינים אתכם.

לסיכום

אם עולם הטכנולוגיה מדבר אליכם ואתם רוצים לנצל את ההזדמנות לטובת צפיית בינג', זה הזמן להצטרף לשירות הסטרימינג שמצליח לחולל מהפכה בעולם צריכת התוכן, כל זאת בזכות פלטפורמה חדשנית המציגה למעלה מ-2,000 שעות של תוכן איכותי, מקורי וממוקד במגוון רחב של נושאים, כולל תחום הטכנולוגיה. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להעניק לעצמכם את המתנה של קבלת מידע, מכל מקום ובכל זמן.