המידע הזמין הקיים באינטרנט הוא אינסופי, מה שמאפשר להעמיק כיום עוד ועוד ברוב תחומי הידע. לעומת זאת, כשמדובר במידע שימושי התמונה שמצטיירת היא שונה לגמרי, שכן ידע טוב דומה לערכים. אם נחשוב על ערכים כעל הרעיונות המוסריים המשובחים ביותר, ידע טוב הוא ידע שעבר סינון כדי שתקבלו רק את המידע הטוב והרלוונטי לכם. אבל רשת האינטרנט עשירה בתכנים שלא בהכרח שווים את זמנכם, אז איך לא הולכים לאיבוד בין אלפי האפשרויות? היכן מוצאים תכנים כאלה במקום אחד? אם אתם מתעניינים ביהדות, תוכלו לקבל תשובה משולבת לכך: הכירו את האתר שמציע תכנים יחד עם ידע וערכים ברוח היהדות.

אתר עם חזון – ברוח היהדות

שם האתר, VLU, הוא קיצור של המילה האנגלית Value. האתר הוקם על ידי קבוצת VLU, כאשר החזון הוא להקנות חוכמה יהודית וכלים פרקטיים שונים לעשייה ערכית. המטרה היא לקדם זהות יהודית בת קיום ושפה משותפת בארץ ובעולם. פרטים נוספים על אודות האתר תוכלו למצוא בלשונית "אודות" שבו. באתר VLU תגלו אוסף רחב של תכנים מעניינים ומגוונים מאוד. מאחר שזהו אתר חדש חשוב לזכור שמדובר אך ורק בתחילת הדרך, ולכן מומלץ לחזור אליו פעמים נוספות בהמשך כדי להתעדכן בתכנים החדשים והמעניינים שעוד יועלו אליו.

מה תמצאו באתר VLU?

כאמור, הדגש העיקרי של האתר הוא על היהדות ועל הערכים שנובעים ממנה, וכל זאת מוגש באופן שמתמקד באירועים מהחיים האמיתיים של אחד ואחת – זוגיות, ילדים, הורות, פרנסה, עבודה מהבית או מהמשרד, אתגרים שונים וכדומה. האתר משלב נושאים שונים מההיסטוריה היהודית עם ידיעות אקטואליה מהארץ ומהעולם, והערכים והידע ברוח היהדות משולבים באופן מעניין, מהנה ומחכים. ניתן למצוא תכנים באופן ממוקד באמצעות מנגנון החיפוש ובאופן חופשי באמצעות תפריט הקטגוריות – להצליח, להרגיש, להכיר, להחכים, ליהנות, חוכמה יהודית, זהות יהודית, חגים, השראה, אקטואליה, אורח חיים ועוד. כמו כן, ניתן ואף מומלץ להירשם לניוזלטר של האתר, שדרכו תקבלו עדכונים שונים על מה שחדש. אם טיקטוק או אינסטגרם מדברים אליכם יותר, VLU זמין גם בהם, וכך גם ביוטיוב ובפייסבוק.

דוגמאות מעניינות מאתר VLU

אין כמו מראה עיניים כדי להמחיש דברים בצורה מובנת ומדויקת, כך שאנו ממליצים להיכנס לאתר ולהתרשם בעצמכם. הינה כמה דוגמאות מעניינות למאמרים ששווה לקרוא:

 

לסיכום

אתר VLU דואג לרכז לכם הכול במקום אחד, ולהפוך את הצריכה לנוחה ומהנה אפילו יותר. אם אתם מחפשים אתר שמכיל בתוכו קצת מכל דבר ומספק מידע חיוני, חשוב ומגוון תוך חיבור מיוחד למסורת היהודית, שווה לכם לבקר באתר VLU ולהחכים בנוגע לנושאים רבים ושונים, שאת חלקם כנראה אפילו לא הכרתם. השילוב המיוחד שלו בין ערכים, ידע ויהדות פותח עולם חדש ומפתיע, ומומלץ מאוד לנסות.