אפילו בעידן הדיגיטלי של היום, אמנות הדפוס נותרה משמעותית כתמיד. אחרי הכול, להנאה המוחשית של הדפסים פיזיים אין באמת תחליף. אבל עם כל כך הרבה סוגים של מדפסות שמציפים את השוק, שכל אחת מהן מבטיחה לספק את הטוב ביותר, קל להרגיש מבולבלים. איזו מדפסת מתאימה לצרכים הספציפיים שלכם? האם אתם צריכים אותה לשימוש ביתי מזדמן, או שאתם מחפשים סוס עבודה למשרד שלכם? אולי אתם אומנים, צלמים או בעלי עסק קטן עם דרישות ייחודיות. לא משנה מה הצורך שלכם, כדאי לבצע מחקר מעמיק לפני שרוכשים מדפסת, ולשם כך המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

מדפסות הזרקת דיו

מדפסות הזרקת דיו הן אולי הסוג הנפוץ ביותר שנמצא במשקי בית ובמשרדים קטנים. הן פועלות באמצעות דחיפת טיפות דיו על הנייר. היתרונות העיקריים של מדפסות הזרקת דיו כוללים:

עם זאת, יש להן חיסרון. העלות של מחסניות דיו חלופיות יכולה להיות גבוהה, ואם אתם מדפיסים בכמויות גדולות, ייתכן שזו לא האפשרות החסכונית ביותר.

מדפסות לייזר

מדפסות לייזר משתמשות בטונר (אבקה) במקום בדיו ליצירת תמונות וטקסט על נייר. מדפסות אלו מתאימות להדפסה בכמויות גדולות ומציעות מספר יתרונות:

מדפסות מיוחדות

בעוד שרוב המדפסות נותנות מענה לצרכים כלליים, חלקן מיועדות למשימות ספציפיות מאוד. לדוגמה, קניית מדפסת מדבקות brother תהיה בחירה אידיאלית עבור אלה שרוצים לייצר מדבקות באיכות גבוהה. להלן כמה מהמדפסות המיוחדות שבהן אתo עשוhho להיתקל:

מדפסות משולבות (MFP)

מדפסות MFP, הידועות גם בשם מדפסות All-in-One, הן ה-jack-of-all-trade בעולם הדפוס. הם משלבים מספר פונקציות כולל:

מדפסות אלה מציעות תמורה רבה למי שיש לו צרכים מגוונים ושטח מוגבל. הן זמינות הן בגרסאות הזרקת דיו והן בגרסאות לייזר.

מה לקחת בחשבון בעת רכישת מדפסת

לאחר שהחלטתם על סוג המדפסת המתאימה לצרכיכם, ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון:

לסיכום 

לא משנה לאיזה צורך אתם מעוניינים במדפסת, אנחנו בטוחים שאחת המדפסות המוצעות לעיל תשרת אתכם בצורה מהימנה וטובה.