מנעולים חכמים באתר mylist

בעידן הנוכחי, רבים מאיתנו כבר אימצו את הטכנולוגיה לחיקם והפכו אותה לחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהחיים. אנחנו מזמינים את כל הדברים שאנחנו רוצים ישר אל הבית דרך אתרי אינטרנט מחו"ל, כלי הרכב שלנו הם חכמים יותר מאי פעם, אנחנו מתקשרים עם הקרובים והאהובים שלנו דרך אפליקציות ועושים בעצם כמעט הכל תוך שימוש אינטנסיבי בטכנולוגיה ובכלים חכמים ומתקדמים. אם כך, מדוע כאשר מדובר בבית שלנו, נראה שלא רבים מיישמים טכנולוגיות מתקדמות ונהנים מכל היתרונות של בית חכם? ובכן, ככל הנראה מדובר בקושי ליצור הרגלים חדשים אך בכל זאת נראה כי החידושים האחרונים בתחום הבתים החכמים צוברים תאוצה בשנים האחרונות. הנה סקירה קצרה ומעניינת על כמה מהחידושים המעניינים.

נעילה חכמה

הנעילה החשמלית והמרוחקת לרכבים קיימת מזה שנים רבות, אבל רק בשנים האחרונות אנו מתחילים לראות אותה בבתים הלכה למעשה. מנעול חכם מאפשר נעילה אלקטרונית חכמה של דלת הבית ומאפשר כניסה באמצעות הזנת קוד, תביעת אצבע ואפילו תביעת עין, ממש כמו בסרטים. סקירה של מנעולים חכמים באתר mylist תאפשר להכיר לעומק סוגי מנעולים ולהבין איזה מהם יכול להתאים גם עבורכם. היתרון הגדול ביותר הוא שאין צורך להחזיק במפתחות שנוטים ללכת לאיבוד או להיהרס מפעם לפעם.

מנעולים חכמים באתר mylist

מראה חכמה

אם יש פריט כלשהו שתמצאו כנראה בכל בית שהוא ולרוב יותר מאחד, הוא כמובן המראה בחדר השינה ובשירותים. המראות החכמות מגיעות עם מצלמה מובנית מיוחדת המבצעת סריקה מהירה של הפנים של מי שמביט בה ומתמקדת באזורים המצריכים טיפוח ושינויים קוסמטיים. המצלמה תצביע על פצעונים המצריכים כיסוי על ידי מייקאפ, על אזורים בפנים שנראים עייפים ויוכלו להסתייע בקרמים ועל שערות סוררות שיש למרוט או לגלח. נוסף על כך, מראות חכמות מסוגים שונים מאפשרות לראות אילוסטרציה מעניינת של הפנים לאחר סוגי איפור או טיפוח שונים תוך מתן הסבר איך להגיע לכל סוג מראה רצוי.

שליטה כוללת בבית

כבר היום, מי שמעוניין בשליטה חכמה בבית, יוכל לרכוש מערכת בית חכם המאפשרת שליטה בכל מיני מוצרים בבית. תוכלו להדליק ולכבות את האורות ואת המזגנים, לשלוט במכשירים חשמליים שונים מרחוק ולצפות בנעשה בבית בזמן אמת דרך מצלמות. מדובר בדרך נוחה ומהירה לשלוט במגוון דברים מרחוק וגם דרך לחסוך כסף ולדעת שאף מכשיר חשמלי לא פועל שלא לצורך.

איפה אפשר להתעדכן?

ובכן, אם הנושא של בתים חכמים מעניין אתכם ואתם רוצים להישאר מעודכנים בחידושים אחרונים, דירה להשכיל הוא פודקאסט נהדר שייתן לכם מידע עדכני ורלוונטי בנושא. תוכלו ללמוד שם מי בכלל צריך בית חכם ומה היתרונות בכך ותקבלו טיפים מעשיים איך להתחיל להפוך את הבית שלכם לכזה.

המשיכו לעקוב אחר החידושים ותוכלו לדגם את עצמכם בבית חכם ומתקדם במיוחד!