אם פעם סטודנטים דיברו על כך שהם נאלצים להיעזר בהורים כדי להירשם לשנת הלימודים, הרי שכיום לא מעט מדברים על דחייה בשנה נוספת, פשוט כי אין כיצד לשלם. הסטודנטים וההורים חסרי אמצעים, כך שפתאום לימודי תואר נהיו מותרות. כיצד בכל זאת ניתן להמשיך את המסלול שקבעתם לעצמכם, כיצד ניתן לממן את התואר הרצוי? הגיע הזמן שתלמדו שיעור חשוב בחינם – הגיע הזמן שתלמדו כיצד ניתן ונכון להשיג הלוואה. כיצד אם כן ניתן לקחת הלוואה בצורה מושכלת ולהימנע מכדור שלג של הלוואות? חברת חכם משכנתאות ניגשת להעניק מספר טיפים חשובים מניסיונה.

עוזרים להורים לעזור לכם

ההורים רוצים לעזור אך מתקשים? הגיע הזמן להבין שכל עוד יש להורים נכס שרשום על שמם, בידם קלף מינוף משמעותי, בעזרתו הם יכולים לסייע לכם, ועל הדרך גם לעצמם. במה מדובר? ובכן במקום שתמהרו לקחת הלוואה בתנאים בעייתיים, שווה לבחון לעומק מה משכנתא לאיחוד הלוואות יודעת להציע. חברת חכם משכנתאות בקיאה בתחום ותשמח לעמוד גם לשירותכם. בעקרון מדובר בהזדמנות למשכן את הנכס הקיים ובתמורה להשיג הלוואה עד לסכום של 70% מערך הנכס! מדוע זה כדאי? באופן שכזה לא רק משיגים את הסכום הנחוץ עבור סך תקופת הלימודים, ואף סכום עבור מימון מגורים במעונות, אלא גם זוכים לאפס מגוון הלוואות שקיימות ברקע. מה עם תנאי ההלוואה אתם בטח תוהים? כאן מגיע הקטע הטוב ביותר – כל עוד היועצים של חכם משכנתאות נמצאים בתמונה, אתם נהנים מתנאי ריבית נמוכים לצד תנאי החזר מתחשבים, בהתאם לשורה של נתונים אישיים.

ההורים שלכם לקחו בחשבון מחזור משכנתא?

ציינו שאם יש להורים נכס שרשום על שמם ניתן למנף זאת, וכאן נעצור להציג אופציה נוספת – מחזור משכנתא. לא מעט אנשים מתמודדים עם תנאי החזר שנוגעים למשכנתא שנלקחה לפני יותר מעשור. מתמודדים עם תנאי החזר שנכון להיום אינם משקפים את היכולת הכלכלית. חכם משכנתאות מזמינה כל מי שיש ברשותו משכנתא לבחון האם הוא יכול להטיב את התנאים הקיימים. אז נכון שלעיתים נדרש לשלם קנס, אך עדיין ייתכן שהמהלך יתגלה ככלכלי. מכאן שאם ההורים רק יטיבו את תנאי המשכנתא הנוכחית, עשוי להתפנות להם סכום משמעותי, כזה שיסייע לשלם על הלימודים שלכם. לא שווה בדיקה?

 

 

לוקחים הלוואה באופן מושכל

בדקתם עם ההורים והם לא יכולים לשחק עם המשכנתא, או לא מעוניינים למשכן את הנכס? הגיע הזמן להבין כיצד הם, או אפילו אתם, יכולים להשיג את ההלוואה הטובה ביותר. כידוע, תחום ההלוואות מצריך מיומנות לצד היכרות משמעותית עם הטריטוריה. עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, מסביר שעל מנת להשיג הלוואה בתנאים טובים, נדרש להשיג את מסלול הריבית המתאים ביותר, לשאוף לריבית הנמוכה ביותר, להבין מהו סכום ההלוואה הנחוץ, לדעת כיצד להתמקח עם נותני ההלוואה, לקחת בחשבון מגוון אלמנטים כלכליים וכדומה. מכאן שאם מבקשים להפיק את המרב, מוטב להיעזר בייעוץ מקצועי. ייעוץ שבין היתר מתמקח עבורכם ומנחה לכל אורך הדרך.

סיכום

קראתם עד לכאן ועדיין לא משוכנעים שתצליחו להשיג הלוואה? מוזמנים לקבל שיעור נוסף במתנה – בתחום ההלוואות אין למהר להרים ידיים! חברת חכם משכנתאות סייעה לאורך השנים לאינספור לקוחות שהבנקים סירבו להעניק להם הלוואה, ללקוחות שהתקשו להתקיים כלכלית בשל מגוון הלוואות שנלקחו בעבר, ללקוחות שדיברו ישירות עם מספר סניפים ויצאו מאוכזבים וכדומה. הנקודה היא שלעיתים מספיקה עצה אחת טובה, כדי להשיג את התפנית הרצויה. סקפטיים? מוזמנים לשיחת ייעוץ עם חברת חכם משכנתאות. זה מגיע לכם וזה מגיע לעתיד התעסוקתי שלכם. אל תמהרו להרים ידיים, יש מגוון מסלולים אפשריים – הישארו עם ראש פתוח.