אם יש משהו שהקורונה לימדה אותנו, זה שללא המדיה האינטרנטית היינו הרבה יותר מבודדים ושלל מהלכים חשובים היו נתקעים. כיום אנו חיים בעידן אינטרנטי. אנשים לומדים, מתפרנסים, חוקרים, נפגשים ואף מבלים ברשת האינטרנטית, ובין היתר גם סוגרים ביטוחים. מכאן שאם הייתה לכם חיבה מסוימת לעידן שבו נדרשתם להרים טלפונים לאינספור חברות ביטוח כדי לסגור את הפינה, הגיע הזמן להתקדם. מוזמנים להכיר התנהלות הרבה יותר פשוטה ויעילה – סגירת ביטוח דרך האינטרנט. אז על מה אנחנו ממליצים, ועד כמה זה באמת פשוט? מוזמנים לגלות!

באופן מקוון לצד ברוקר ביטוח מקצועי

בכל הנוגע לתחום הביטוחים, מוטב להכיר את ביטוח בטאץ'. כך למשל אם מבקשים לסגור ביטוח דירה בביטוח בטאץ', פשוט נכנסים לאתר, מציינים את סוג הביטוח הרצוי, מקבלים למייל הצעת מחיר שעונה על שורה של דגשים אישיים, מחדדים צרכים וסוגרים את הביטוח האידיאלי ביותר מבחינתכם. כל זאת מבלי לצאת מהבית, מבלי להיות תלויים בשעות הפעילות של העסק וללא לחץ לבחון כאן ועכשיו את הדברים. אם כל זאת לא מספיק, הרי שכל עוד נעזרים בביטוח בטאץ', זוכים ביתרון משמעותי נוסף – זוכים בברוקר ביטוח מנוסה שעורך עבורכם השוואה מדויקת צורך ושמפעיל עבורכם חתמי ביטוח מקצועיים, כאלו שמלווים באחריות ובאדיבות לאורך כל התהליך.

הכירו את הביטוחים השונים מבית ביטוח בטאץ'

דרך ביטוח בטאץ' זוכים לסגור ביטוח מותאם צורך בשלל נושאים, כאשר קיימים ביטוחים ייעודים הן עבור אנשי מקצוע והן עבור אנשים פרטיים. כך למשל ניתן למצוא ביטוח קבלנים, ביטוח כלים תפעוליים, ביטוח עסקי, ביטוח סייבר ואף ביטוחי משאיות, וכל זאת לצד ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח חיות, ביטוח רכב יוקרה, ביטוח רכב וקורקינט, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה ואיך לא – ביטוח נסיעות לחו"ל. את כל הביטוחים המוזכרים ניתן לסגור באופן מהיר, כאשר העובדה ששלל הביטוחים הנחוצים נסגרים במקום אחד עושה הרבה שכל ומייעלת מגוון מהלכים.

 

 

שלל פעולות בקליק אחד

אם אתם קצת מעורים בתחום הדיגיטלי, אתם בטח כבר יודעים שניתן לסגור ביטוחים דרך שלל אתרים אינטרנטיים. עם זאת, השירות שמציע ביטוח בטאץ' ללא ספק ייחודי, ופה אנו מבקשים להסביר. ראשית, כל מה שנוגע לצרכים שלכם הלקוחות, ניתן לסגור ע"י קליק אחד. זה כולל בקשה להצעת מחיר, חידוש ביטוח, אישורי תשלומים, וזה כולל שירותי תביעה, קבלת העתק פוליסה, בקשה להוספת שעבוד בפוליסה ואפילו פעולה שרוב החברות מקשות לבצע, כגון ביטול ביטוח. עבור כל צורך קיים שירות מקוון, ממוקד ויעיל שזמין עבורכם בכל שעה. כך למשל אם עומדים לטוס לתקופה ממושכת ומבקשים לוודא שהבית שמור, טוב לדעת שגם שעה לפני העלייה לטיסה ניתן לסגור ביטוח דירה שאידיאלי נקודתית עבור סך הצרכים.

לסיכום

נציין שכיום אין צורך לשאול חברים, אין צורך להרים טלפונים, אין צורך לבנות טבלת אקסל שמסייעת להבין מהו היתרון והחיסרון של כל אופציה ואף אין צורך לפעול מראש. הרעיון הוא שעוד באותו היום זוכים לסגור את הביטוח הרצוי לצד התנאים הרצויים, ואף ניתן להיות רגועים שהאינטרסים האישיים שלכם הם אלו שמקודמים. האומנם? מדובר בסוכנות ביטוח חסרת אינטרסים אישיים שעובדת מול אינספור חברות ביטוח מובילות. השילוב הזה רואה אך ורק את טובתכם האישית, כך שרק נותר לנצל זאת. אז על איזה ביטוח אתם חושבים? הגיע הזמן לערוך רשימה של דגשים, ולהתקדם לעבר סגירת הפינה באופן רגוע, מקצועי וכמובן משתלם.