אילת היא אחת מערי הנופש הטובות ביותר של ישראל. היא משלבת גישה לאחד הימים היפים באזור, נוף מדברי מיוחד והרבה אטרקציות לכל המשפחה. נוסף על כך, אילת היא העיר היחידה בארץ שבה כל הקניות הן בלי מע"מ, ולכן היא מוקד פופולרי לשופינג. אם אתם מתכננים חופשת חורף באילת, בואו לקרוא על כל המתחמים שבהם תוכלו ליהנות מכל המותגים השווים במחירים בלי מע"מ.

קניות בלי מע"מ – רק באילת

ודאי שמעתם לא פעם על חברים, בני משפחה או קולגות שנוסעים לאילת לגיחה קצרה כדי לקנות טלפון חדש או לנצל את ההזדמנות לחופשה קצרה וזולה באחד מהמקומות החמים בארץ, תרתי משמע. מדי פעם אפשר למצוא דיל טוב על חופשה משתלמת בעיר, ואם אתם צריכים לקנות בגדים חדשים או להשתדרג בטלפון חכם מהדור החדש – זאת ההזדמנות שלכם לנצל את העובדה שבאילת אין מע"מ. בכל עסק בארץ אנחנו נדרשים לשלם 17% מס על הקנייה (הכלול כבר במחיר המוצר), אך באילת המחירים זולים יותר משום שהמס הזה אינו קיים. כמו כן, לא מעט פעמים אפשר למצוא גם סיילים בכל המותגים כך שתצאו עם הרבה שלל במחיר מצחיק. רוצים לקרוא עוד מידע על מתחמי הקניות של אילת? המשיכו לקרוא.

מתחמי הקניות הגדולים של אילת

באילת נמצאים כל המותגים האהובים והמוכרים בכל התחומים: מותגי ביגוד והנעלה, מוצרי חשמל, מכשירים חכמים וטלפונים, תכשיטים, רשתות פארם, צעצועים ומוצרים לילדים ועוד. תוכלו למצוא את מגוון החנויות והמותגים בכמה מקומות מרכזיים בעיר:

 

בלאק פריידיי באילת

אנשים רבים בוחרים לנפוש באילת בתחילת עונת החורף, משום שהמחירים של החופשות די נמוכים ומזג האוויר עדיין נוח. יש לא מעט המנצלים את ההזדמנות להגיע לאילת בדיוק בתקופת Black Friday, אחד מימי הצרכנות הגדולים ביותר בעולם. ביום זה כל המותגים מספקים הנחות גדולות על מגוון המלאי שלהם, והוא הזדמנות טובה לקנות מוצרים רבים בהנחות ניכרות. בדרך כלל ההנחות והמבצעים בישראל נמשכים לפחות שבוע, אז אם אתם מתכננים לקנות מוצרים חדשים – כדאי שתבדקו מראש איפה הם יקבלו את ההנחה המשתלמת ביותר.

סיכום

אילת היא עיר נהדרת המספקת אטרקציות ואווירה מיוחדת לכל הנופשים בה, גם בעונת החורף. אחד היתרונות הכי גדולים של אילת הוא שהיא עיר בלי מע"מ – וכל המחירים לא מכילים את המס ששוויו 17%. נופשים רבים מנצלים את ההזדמנות לעשות שופינג נרחב באילת משום שעל המחירים האטרקטיביים מצטרפות לא פעם הנחות נוספות, בעיקר בבלאק פריידיי בנובמבר.