מכונת תספורת

רכישה של מכונת תספורת היא רכישה לטווח הרחוק, וזאת בשל העובדה כי המכונה צריכה להחזיק מעמד כמה שיותר זמן ובאיכות מצוינת. כיצד תוכלו לבצע רכישה נכונה? להלן דגשים בעבור תהליך הרכישה.

רכישת מכונת גילוח: טיפים לביצוע רכישה

זה לא סוד שמכונות הגילוח כפי שהכרנו בעבר השתנו ללא הכר, וזאת בשל פיתוחים טכנולוגיים משמעותיים אשר מאפשרים לקצר את תהליך הגילוח כמו גם לבצע אותו באופן מהיר, יסודי ויעיל. אם פעם נאלצנו להחליף מכונת גילוח אחת לחודשיים, כיום ניתן לבצע רכישה של מכונות תספורת קלות לשימוש וחוסכות זמן, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. המגוון בשוק אדיר, ולכן בכדי להקל עליכם בתהליך הרכישה להלן מספר פרמטרים חשובים, לצורך רכישה חלקה:

מספר הראשים

שני הסוגים העיקריים של מכונות הגילוח הנמכרות היום מתחלקות לשניים: מכונת גילוח בעלת ראש אחד או מכונת גילוח עם ראשים מתחלפים, כך שפעולת הגילוח תתבצע באופן יסודי ובהתאם לאזור אותו מגלחים. אין יתרון בולט לאחד מהסוגים ולכן חשוב מאוד להתנסות ולבחון בעצמכם עם איזה מכשיר הכי נוח לכם לעבוד, אולם שימו לב כי במכונה אותה אתם רוכשים יש סט סכינים המסודר באמצעות שורה, לצורך סידור הפאות בקרקפת. מדובר בפונקציה חשובה מאוד בתהליך הגילוח, ולכן שימו לב כי אתם מבצעים רכישה של מכונת גילוח הנוחה לכם לשימוש ולתפעול כמו גם פונקציונאלית.

זמני טעינה

מאחר ושוק מכונות הגילוח הוא שוק עצום עם לא מעט מכונות, זמני הטעינה הם אלו אשר עושים את ההבדל בין מכונה איכותית לבין מכונה זולה. ככל שזמן הטעינה של קצר יותר (לעיתים אפילו שעה אחת בלבד) כך תוכלו לבצע את פעולת הגילוח באופן יעיל וחסכוני בזמן. מכונות הגילוח הנמכרות כיום בשוק יכולות לעבוד עד 80 דק' ברציפות לכל היותר, ואילו מכונות קטנות יותר עד שעה אחת בלבד. במעמד הרכישה בדקו כי יש צג חווי דיגיטלי המציג את אורך החיים של הסלולה, כך שתוכלו לדעת מראש האם נדרשת טעינה.

אחריות

מאחר ומכונת גילוח משררת אותנו למשך זמן רב, שימו לב כי אתם מבצעים רכישה דרך חנות מקצועית המציעה לכם אחריות מלאה בגין הרכישה. מדובר באחריות יצרן, וכל חברה מציעה זמן אחריות הנע בין שנה ועד שלוש שנים לכל היותר. לכן, עדיף לרכוש מכונה חסכונית ובעלת אחריות לזמן רב ככל האפשר.

אביזרים

כל חברה מציעה מגוון עצום של אביזרים, החל מכיסוי פלסטיק לכיסוי ראש המכונה ועד עמדת טעינה ייחודית. אם אתם מתקשים טכנולוגית, אין סיבה לבצע רכישה של כל האביזרים אלא רק אלו שאתם זקוקים להם בחיי היום יום, כך שלא תצטרכו להסתבך. לסיכום, עקבו אחר הפרמטרים ובכך תוכלו להבטיח את כדאיות הרכישה.