הפיתוח החדשני של מותג המזרנים גטה מאפשר לכם להפחית את החשיפה לקרינה ובכך ליצור לעצמכם סביבת שינה מוגנת ובריאה. כל הפרטים אודות הטכנולוגיה פורצת הדרך של החברה – במדריך הבא.

חשיפה לקרינה: בעלת השפעות הרסניות על הבריאות (וגם על השינה)

בעשור החולף ניתן להבחין במגמה מדאיגה: יותר ויותר מבוגרים כמו גם ילדים מדווחים על כאבי ראש, סחרחורת, בחילה ועוד, כאשר מקור המכאובים הללו נמצא בקשר ישיר לחשיפה ממושכת למכשירים אלקטרוניים. למעשה, אנו שוהים כשליש מחיינו במיטה וספציפית בחדר השינה. ככל שאנו חשופים ליותר מכשירים פולטי קרינה כמו הטלוויזיה, המכשיר הסלולרי, המודם ועוד, כך הסיכוי להיחשף לקרינה עולה ובהתאם לכך גם לחוות תופעות בריאותיות לא פשוטות. בנוסף לכך, מחקרים שנערכו בתחום הראו באופן חד משמעי כי חשיפה ממושכת לקרינה עשויה לגרום לבעיות שינה ולפגיעה ממשית באיכותה שינה, ועל כן החלו חברות מובילות בעולם להוביל פיתוחים שונים מבוססי טכנולוגיה לטובת התמודדות עם הקרינה החזקה. גטה היא חברה שהשקיעה בטכנולוגיה נוגדת קרינה, והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום המזרנים, ולא בכדי.

טכנולוגיית ביו קר: הכל על הפיתוח החדשני במזרנים לחסימת קרינה

מה הופך את גטה לחברה מובילה בתחומה?

מדובר בחברה שחרטה על דגלה לספק סביבת שינה בטוחה ואקולוגית, ועל כן תהליך ייצור המזרן מתבצע באופן אקולוגי לחלוטין ועם שימת דגש על שימוש בחומר גלם בשם לטקס. לטקס הוא חומר גלם נושם ובעל מאפיינים היפו-אלרגנים, ועל כן הוא נחשב לאחד המזרנים הנמכרים ביותר בעולם.  יתרה מכך, המזרן של החברה זכה בתואר מוצר השנה זה חמש שנים ברציפות בזכות פיתוח של מזרן אקולוגי וידידותי לסביבה. מעבר לפיתוח של מזרן איכותי שמתאים את עצמו למבנה הגוף, פיתחה החברה טכנולוגיה חדשנית בשם ביו קר. מהי? להלן הפרטים.

טכנולוגיית ביו קר: כל מה שרציתם לדעת אודות הפיתוח החדשני

חברת גטה הצליחה לפתח את המזרן הראשון בישראל המשלב גם חוסם קרינה, וזאת בשל טכנולוגית ביו קר. מדובר למעשה בחוטי ננו טכנולוגיה המוטעמים בתוך המזרן, ויוצרים אפשרות לחסימה של קרינה אלקטרומגנטית. מדובר במזרן יוקרתי שלא רק חוסם את הקרינה אלא גם מסייע לשחרר סיבי פחמן חיוביים בזמן השינה, לטובת הפגת מתחים. זאת ועוד, מבנה המזרן עצמו מונע התפתחות של קרדית האבק בשל סיבי כסף המשולבים בבד כמו גם תאי הלטקס. כחברה שמתמחה בתחום של חומרי גלם טבעיים וידידותיים לסביבה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים לא רק מזרן איכותי שנשמר למשך שנים רבות אלא גם אפשרות ממשית לחסום את הקרינה אליה אתם חשופים באופן יומיומי ואשר משפיעה רבות על הבריאות ועל איכות השינה.

כיצד ניתן להפחית את החשיפה לקרינה?

מעבר לרכישה של מזרן חדש המבוסס על טכנולוגיית ביו קר, רצוי מאוד ליצור לעצמכם סביבת שינה נטולת חשיפה לקרינה באמצעות הוצאה של כלל המכשירים החשמליים מהחדר. במידה ואינכם יכולים לעשות זאת, העדיפו למקם את המכשירים כמה שיותר רחוק ולנתק אותם במידה ואתם לא משתמשים בהם. בנוסף, כיום ניתן לבצע בדיקת קרינה דרך חברה מקצועית הבוחנת את רמות הקרינה, ודרכם לקבל המלצות אותן ניתן ליישם בכל הקשור להפחתה של הקרינה כמו גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לבצע בקרה אודות רמות הקרינה, לטובת חשיפה מבוקרת שדרכה תוכלו לבסס לעצמכם ולבני המשפחה סביבת שינה בטוחה, נעימה ואיכותית.

לסיכום, זה הזמן ליצור קשר עם נציגי חברת גטה לטובת רכישה של מזרן אותו תוכלו לקבל לניסיון של 100 לילות כמו גם במשלוח מהיר עד הבית, כל זאת במסגרת ההכנות הדרושות להפחתת החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית.