ווינדוס 10 היא מערכת הפעלה נפוצה מאוד – הנפוצה ביותר במחשבים אישיים. היא מותקנת גם לשימוש פרטי וגם במחשבים עסקיים, בין אם אלה מחשבים אישיים שולחניים (נייחים) או מחשבים ניידים. לכן, לעתים לא רחוקות, ישנו צורך לרכוש אותה. לפעמים עבור מחשב חדש. במקרים אחרים עבור מחשב נוסף או בכדי לשדרג מחשב ישן. היכן תוכלו לרכוש מערכת הפעלה בולטת זו, במהירות, בנוחות וגם במחיר טוב? יש אתר שכדאי לכם להכיר!

 

לרכוש מקורי, להפיק את המיטב

 בתור תוכנה נפוצה מאוד, חלונות הספיקה להיפרץ כמו תוכנות רבות אחרות. כלומר, ישנם עותקים פיראטיים שלה, אך מומלץ לבחור רק בעותקים החוקיים, למרות שהם בתשלום. מדוע? מלבד השיקול המוסרי הפשוט (זה בכל זאת מוצר מסחרי, של חברה שמשקיעה בכדי לפתח אותו), רישיון מאפשר לכם לדעת שהמוצר עצמו אותנטי ותקין, שאין בו וירוסים שונים וכדומה. כמו כן, הרישיון מאפשר לכם לקבל עדכונים ולבצע שדרוגים שונים בהמשך, לקבל תמיכה מהחברה ועוד. נזכיר, כי מערכת הפעלה היא מוצר תוכנה קריטי לתפקוד המחשב וגם מורכב למדי. כך שזה בהחלט סוג תוכנה, שכדאי ומשתלם להשקיע בו, ברכישת תוכנה מקורית, ממקור אמין. דוגמה טובה לכך, מספק אתר Se-Keys. ייתכן שאתם מכירים אותו כחובבי משחקי מחשב. אך למעשה, זמין לרכישה כאן גם רישיון לווינדוס 10.

מערכת ההפעלה Windows 10 מגיעה בכמה גרסאות, כולל:

 

Se-Keysיתרונות רבים, באתר אחד

אתר Se-Keys מספק רישיונות דיגיטליים, למבחר תוכנות מסוגים שונים. הרכישה בצורה כזו – כרישיון דיגיטלי ולא בקופסה, מספקת

כמו כן, האתר מציע

 

באתר Se-Keys תוכלו לרכוש גם את חבילת אופיס של מיקרוסופט (MS Office), תוכנות אנטי וירוס, תוכנות VPN (או Virtual Private Network), מנויים לקונסולת המשחק אקסבוקס ועוד. נשוב ונבהיר, שכל התוכנות שנמכרות באתר כולל חלונות, הן תוכנות חוקיות ומקוריות.

לסיכום

מומלץ לרכוש ולהתקין את מערכת ההפעלה חלונות 10 כתוכנה מקורית וחוקית, ממקור איכותי, נוח ומשתלם – אתר Se-Keys. מעבר לכך, אתר זה יכול לספק לכם מקור מצוין לרכישות מתמשכות של תוכנות ומשחקים. והכל, תוך חסכון ניכר בזמן ובכסף.